Bestyrelsen for 2. Kreds

Her kan du finde navne, adresser, telefonnumre og e-mail adresser på bestyrelsesmedlemmer i 2. Kreds
Annonce
2. Kreds Susanne Rasmussen
Formand
Susanne Rasmussen
Banevej 3
4735 Mern
Tlf.: 55 99 75 59
Mobil: 20 20 80 91
Mail: kreds2@dcu.dk
kaj_hansen_dcu2kreds
Næstformand
Kaj Hansen
Hyldvej 37
4540 Faarevejle St.
Mobil : +45 61 35 35 50
Mail: hansenjespersen@gmail.com
sally_andersen_dcu2kreds
Kasserer
Sally Andersen
Bygvænget 3.
3390 Hundested
Tlf.: 47 93 97 39
Mobil: 40 84 68 34
Mail: stronger.sally@gmail.com
erik_jensen_dcu2kreds
Webmaster og bladredaktør
Erik Jensen
Buen 25 Nr. Dalby
4140 Borup
Tlf.: 57 52 68 36
Mobil: 40 86 68 36
Mail: erik@lak.dk
dorte_wehrs_andersen_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlem
Dorte Wehrs Andersen
Hedvigsvej 9
4270 Høng
Mobil: 20 52 17 02
Mail: dorteandersen2011@hotmail.com
 
pia_skov_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlem
Pia Skov
Møllegade 8
4850 Stubbekøbing
Mobil: 27 85 02 00
Mail: pbskov@hotmail.com
 
frank_larsen_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlem
Frank Larsen
Kirsebærvej 1
4300 Holbæk
Mobil: 29 26 11 03
Mail: fblbirkely@hotmail.dk
 
Bestyrelsesmedlem & Sekretær
Stig Johansen
Åhavnen 61
4600 Køge
Tlf.: 21 45 37 52
Mail: sho.johansen@outlook.dk
ole_juel_hansen_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlem
Ole Juel Hansen
Bøstrupvej 31 B, Sørbymagle
4200 Slagelse
Mobil: 28 57 72 43
Mail: oleoganettehansen@live.dk
Bestyrelsesmedlem
Lone Nevdal Andersen
Tågeskov Overdrev 2
4733 Tappernøje
Mobil: 25 31 01 35
Mail: lonenandersen@gmail.com
peter_gleerup_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlem
Peter Gleerup
Nydamvej 13
3650 Ølstykke
Mobil: 23 61 49 77
Mail: gleerup-k@webspeed.dk
svend_erik_kortnum_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlem
Svend Erik Kortnum
Banevej 9, Frølunde
4220 Korsør
Mobil: 20 19 29 40
Mail: svenderikkortnum@gmail.com
finn_nielsen_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlem
Finn Nielsen
Reersø Camping
Skansevej 2 Reersø
4281 Gørløv
Mobil: 22 36 42 07
Mail: finnnielsen1812@gmail.com
finn_lindegaard_knudsen_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlem
Finn Lindegaard Knudsen
Solvænget 8
4550 Asnæs
Mobil.: 22 49 29 38
Mail: flknudsen1@gmail.com
hans-ole_hansen_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlen
Hans-Ole Hansen
Digeparken 22
2680 Solrød Strand
Mobil: 42573575
Mail: hoj22.hansen@gmail.com
anne_clausen_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlen
Anne Clausen
Smøgen 11
4220 Korsør
Mobil: 20 41 71 53
Mail: mklintskov@hotmail.com
birthe_moerch_vendsoe_dcu2kreds
Bestyrelsesmedlem
Birthe Mørch Vendsø
Ringparken 16 1. tv
4000 Roskilde
Mobil: 40 85 19 72
vendsoe@gmail.com
preben_joergensen_dcu2kreds
Revisor
Preben Jørgensen
Åparken 26
4370 St. Merløse
Mobil: 40 76 47 93
Mail: pranmasmile@gmail.com
Revisor
Jürgen Johannsen
Emdrupvej 21
3480 Fredensborg
Mobil: 21782784
Mail: johannsen21@gmail.com